Електронне урядування
Форма входу
Категорії розділу
Електронне урядування [30]
Електронне урядування на місцевому рівні [2]
Електронне урядування на регіональному рівні [6]
Електронні послуги [22]
Нормативно-правове забезпечення е-урядування [1]
Пошук
Наше опитування
Оцініть важливість е-урядування для України
Всього відповідей: 144
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
П`ятниця, 19.04.2024, 01:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей
Головна » Статті » Про електронне урядування в Україні » Нормативно-правове забезпечення е-урядування

АНКЕТА соціологічного опитування «Електронний регіон» - «Електронне урядування
АНКЕТА
соціологічного опитування
«Участь громадкості у формуванні та реалізації державної політики керування процесами державного управління»
Шановний колего!
Для забезпечення участі громадкості у формуванні та реалізації державної політики проводяться дослідження безпосередньо та спільно з громадськими радами при органах виконавчої влади за ініціативою ________________________________________________________________ готують пропозиції для органів державного управління та місцевого самоврядування для того, щоб удосконалити механізм формування та доступу до відкритої (публічної) інформації органів влади. Українській державі потрібна єдина, захищена автоматизована система керування процесами державного управління і надання адміністративних послуг (ЄЗАСКПДУіНАП). Це зробить систему управління і прийняття рішень прозорою і ефективною, дасть можливість вищому керівництву держави в будь-який момент отримувати реальну картину ситуації в державі станом «на цей момент», без зволікань і затримок.
Кожне міністерство та відомство, кожний орган державної влади самостійно, як куркуль на хуторі, створює за бюджетний кошт «з нуля» свої власні, ізольовані, несумісні між собою комп’ютерні системи, реєстри та бази даних. Дублюється інформація, дублюються витрати, а бази даних одного відомства недоступні будь-якому іншому. Органи влади відносяться до «своїх» баз даних, як до приватної чи корпоративної, а не державної власності. Обмін інформацією, який на даний час функціонує між учасниками інформаційних відносин не відповідає реальним потребам кінцевим споживачам інформації. Формат по вихідних даних одного органу не відповідають вимогам формату вхідної інформації для опрацювання іншого органу. Спостерігається таке явище у будь-якій галузі народного господарства, в органах влади, закладах освіти, культури чи медицини. Затверджений центральними органами влади порядок обміну інформацією між відомствами державної влади не підтверджує доцільність по вимогам документообігу (за об'ємами та охопленням), ставить під сумніви саму потребу в інформації, як вхідних даних для прийняття управлінських рішень.
Посадові особи державної влади та місцевого самоврядування у більшій мірі займають позицію обмеженого доступу або повного ненадання інформації, поза владними повноваженнями ті ж представники влади виступають споживачами послуг інших галузей, де виникає суспільна потреба особи на отримання доступу до інформаційних ресурсів – це позиція громадянського суспільства. Для отримання результату від участі громадкості у формуванні та реалізації державної політики керування процесами державного управління необхідно здійснити збалансований підхід: Державний орган – ЄЗАСКПДУіНАП – Представник міжвідомчих та громадських інтересів (ОІАЦ), – це на наш погляд дієва системи стримувань та противаг розвиваючи електронно-інформаційні відносини у побудові правової держави.
На основі Ваших відповідей будуть розроблені пропозиції і рекомендації органам державного управління та місцевого самоврядування, а також громадянському суспільству, за допомогою яких буде удосконалено процес інформаційно-правового обміну управлінською звітністю. З метою забезпечення єдиних стандартів та вимог у формуванні електронної інформації, враховуючи зазначене вище, результати опитування будуть використанні для підготовки проекту: «Доцільність організації «Обласний інформаційно аналітичний центр» - представник міжвідомчих та громадських інтересів.
Дане опитування є анонімним. Заздалегідь дякуємо Вам за участь в опитуванні!

анкета соціологічного опитування

інші статті автора

RecМайдан п.д.р. ТМ

Джерело: http://egov.at.ua/search/anketa_a
Категорія: Нормативно-правове забезпечення е-урядування | Додав: yard_kzn (25.06.2013) | Автор: Yaroslav E
Переглядів: 1853 | Теги: anketa_DKSU, відомча профспілка, система стримувань і противаг, інформаційно-аналітичний центр, yard_kzn, kazna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Усі права захищені. Copyright Шпига П.С. © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz