Електронне урядування
Форма входу
Категорії розділу
Інформаційне суспільство в Україні [5]
Теорія інформаційного суспільства [0]
Інформаційно-комунікаційні технології [2]
Освіта в інформаційному супільстві [4]
Законодавство інформаційного суспільства [0]
Інформаційна безпека [0]
Інформаційні війни [0]
Пошук
Наше опитування
Оцініть важливість е-урядування для України
Всього відповідей: 144
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Четвер, 25.04.2024, 03:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей
Головна » Статті » Інформаційне суспільство » Інформаційне суспільство в Україні

АНКЕТА соціологічного опитування
Громадські організації усвідомлюють важливість правового елементу поінформованості громадян, як дієвого механізму у системі стримувань і противаг органів державної влади \ місцевого самоврядування. З метою вирішення важливих завдань громадські організації Тернопільської області за ініціативою ________________________________________, проводять дослідження і готують пропозиції для органів державного управління та місцевого самоврядування для того, щоб удосконалити практику формування механізмів доступу до відкритої інформації органів влади.

Право громадянина знати про діяльність \ бездіяльність органу влади не зобов'язує владні структури на реалізацію самого права через відсутність надійного інструменту імплементації.

Аналізуючи відповіді на надіслані запити за результатами проекту «Громадський моніторинг відкритості органів місцевої влади…» підтвердилась певна тенденція, що повнота відповіді залежить від статусу особи та форми подання запиту: неурядовим організаціям одна відповідь, на депутатське звернення - друга, при особистому прийомі - третя. Як результат зародилася цікава пропозиція у міського голови м. Зборова про доцільність створення єдиного обласного електронного ресурсу, на якому можна повністю відображати бюджетний процес на місцях.

Обмін інформацією, який на даний час функціонує між учасниками інформаційних відносин не відповідає реальним потребам споживачів інформації. Вимоги по вихідних даних не відповідають вимогам вхідної інформації для опрацювання. Спостерігається таке явище у будь-якій галузі народного господарства, в органах влади, закладах освіти чи медицини. Затверджений центральними органами влади порядок обміну інформацією між відомствами державної влади не підтверджує доцільність по вимогам документообігу (за об'ємами та охопленням), ставить під сумніви саму потребу в інформації, як вхідних даних для прийняття управлінських рішень.

На основі Ваших відповідей будуть розроблені пропозиції і рекомендації органам державного управління та місцевого самоврядування, а також громадянському суспільству, за допомогою яких буде удосконалено процес інформаційно-правового обміну інформацією.

Враховуючи зазначене вище, а також РЕЗОЛЮЦІЮ засідання асоціації органів місцевого самоврядування Тернопільської області «Ради Тернопільщини» результати опитування будуть використанні для підготовки проекту: «Доцільність організації КП «Обласний інформаційно аналітичний центр».

Заздалегідь дякуємо Вам за участь в опитуванні!

Редагована версія - 18 запитань анкети соціологічного опитування - pdf-файл

Приймаються пропозиції (рекомендації) від користувачів ресурсу:
- яку інформацію органу влади можна запропонувати громадянам?
- яку інформацію потребує ринок послуг для запитів?
- якими механізмами можна забезпечити систему стримувань і противаг в межах відомчої підпорядкованості?

Для повноти інформацію рекомендуємо завітати на...

інші статті автора

RecМайдан п.д.р. ТМ

Джерело: http://egov.at.ua/_ld/0/1_anketa_DKSU.pdf
Категорія: Інформаційне суспільство в Україні | Додав: yard_kzn (29.01.2011) | Автор: Yaroslav E
Переглядів: 4978 | Коментарі: 1 | Теги: anketa_a, система стримувань і противаг, е запити урядування демократія, yard_kzn, інформаційно-аналітичний центр | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Усі права захищені. Copyright Шпига П.С. © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz