Електронне урядування
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть важливість е-урядування для України
Всього відповідей: 140
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Четвер, 26.04.2018, 22:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог сайтів
Головна » Каталог сайтів » Україна » Організації

Український науковий центр розвитку інформаційних технологій
http://itdev.org.ua/ 08.11.2011, 17:49
Український науковий центр розвитку інформаційних технологій (УкрНЦ РІТ)
Це – державне підприємство, підпорядковане Державному агентству з питань науки, інновацій та інформатизації України.
Центр був заснований у 1991 році з метою сприяння становленню індустрії програмних засобів ЕОМ в умовах формування ринкової економіки України.
На замовлення держави Центром виконувались проекти у сфері створення правового забезпечення інтелектуальної власності, розвитку технологічної інфраструктури галузі (стандартизація, сертифікація) і заходи з реалізації державної науково-технічної політики у сфері індустріалізації розроблення програмного забезпечення.
УкрНЦ РІТ надавав послуги з впровадження сучасних програмних рішень та інформаційних технологій провідних ІТ-компаній світу з метою створення і модернізації інтегрованих автоматизованих систем управління підприємством (АСУП) в корпоративному сегменті економіки.
На сьогодні в Україні склалися основи ринкової економіки, до якої належить ІТ-галузь і її важливою складовою – індустрією програмної продукції (ПП), яка розвивається високими темпами. Ринок програмної продукції та послуг з її впровадження в Україні сьогодні насичений і конкурентний.
Завдяки своїм особливостям індустрія програмної продукції опинилась у центрі процесів глобалізації світової економіки. Ці процеси поширились не тільки на індустрію ПП України, але й на всю економіку загалом, а також на освіту і науку.
Для максимізації позитивного ефекту і мінімізації негативного впливу від участі України у цих процесах, потрібно проводити відповідну державну політику.
Нині, маючи високу компетентність і будучи незалежним від постачальників ІТ, УкрНЦ РІТ для виконання своєї місії концентрується на проектах і заходах, що інтегрально впливають на:
  • розвиток індустрії та ринку програмних засобів в Україні через розроблення державної цільової програми «Розвиток індустрії програмної продукції України»;
  • підвищення ефективності та конкурентоздатності вітчизняної освіти і науки шляхом виконання проектів Державної програми «Інформаційні та телекомунікаційні технології в освіті і науці» з метою впровадження елементів індустріалізації при створенні програмного забезпечення;
  • розвиток інформаційних систем менеджменту підприємствами завдяки проведенню заходів у статусі головної наукової установи Міністерства промислової політики України з цього напрямку та наданню послуг підприємствам і компаніям з впровадження сучасних програмних бізнес-застосувань.
 
Переходів: 223 | Додав: Petrosem | Рейтинг: 0.0/0 | Теги: УкрНЦ РІТ, науковий центр, державна науково-технічна політика, інформаційні технології
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Усі права захищені. Copyright Шпига П.С. © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz