Електронне урядування
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть важливість е-урядування для України
Всього відповідей: 140
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Четвер, 26.04.2018, 23:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог сайтів
Головна » Каталог сайтів » Автономна республіка Крим » Автономна республіка Крим

Регіональний центр розвитку електронного урядування в Автономній Республіці Крим (РЦРЕУ)
http://e-gov.org.ua/uk/node/14 26.03.2010, 14:27
Регіональний центр розвитку електронного урядування в Автономній Республіці Крим (РЦРЕУ) – це пілотний проект, який реалізується за підтримки: Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, Виконавчого комітету міської ради м. Судак, Міжнародного фонду "Відродження".
Мета діяльності РЦРЕУ полягає у підвищенні якості роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Автономної Республіки Крим шляхом впровадження і забезпечення ефективного використання технологій е-урядування у взаємодії цих органів із громадянами, підприємцями, недержавними громадськими організаціями.

Напрями діяльності

 • Організаційна діяльність щодо технологічного забезпечення доступу державним службовцям, посадовим особам та представникам недержавних громадських організацій до інформаційних ресурсів у сфері технологій е-урядування, е-демократії, методологічне та технологічне забезпечення тренінгів, дистанційного навчання і комп’ютерного (мережного) тестування.
 • Експертно-науковий напрям передбачає проведення експертної роботи у сфері
  е-урядування, е-демократії, е-готовності, технологій дистанційного навчання державних службовців та представників недержавних громадських організацій, можливості застосування досвіду РЦРЕУ Українським центром е-урядування, а також проведення конференцій, семінарів і круглих столів.
 • Консалтингова діяльність, спрямована на підтримку організацій, установ,
  бізнес-структур, недержавних громадських організацій та окремих громадян у сфері розвитку і використання технологій е-урядування та ІКТ у повсякденній практиці.
 • Навчально-методична діяльність щодо забезпечення безперервного навчання та тестування державних службовців, посадових осіб та представників недержавних громадських організацій з технологій е-урядування із використанням форм тренінгів, семінарів, а також дистанційного навчання.
 • Моніторинг навченості та застосування е-урядування державними службовцями та представниками недержавних громадських організацій, а також якості роботи РЦРЕУ щодо виконання поставлених задач.
 • Популяризаторська діяльність, спрямована на інформування громадськості щодо стану, перспектив і позитивного впливу технологій е-урядування та е-демократії на демократичний розвиток країни та якість життя кожної людини.

Основні завдання

 • створення і забезпечення організаційної, технологічної, матеріально-технічної, експертно-навчальної, методичної та кадрової бази для діяльності за визначеними напрямами в межах Автономної Республіки Крим та України;
 • надання консультацій організаціям, установам, підприємствам та громадянам щодо можливостей і механізмів застосування технологій е-урядування при взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування з громадянами, представниками бізнес-структур та недержавними громадськими організаціями;
 • організація експертно-дослідницької діяльності щодо ефективних рішень в сфері е-урядування та проведення науково-практичних конференцій, семінарів і круглих столів;
 • створення в Автономній Республіці Крим автоматизованої системи мережного навчання і тестування державних службовців та представників недержавних громадських організацій щодо володіння технологіями е-урядування;
 • постійна популяризація у ЗМІ технологій е-урядування і заходів (позитивних прикладів) щодо їх ефективного впровадження у взаємодію між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадянами, представниками бізнес-структур та недержавними громадськими організаціями, проведення відповідних PR-акцій;
 • створення веб-сайту з інформаційними ресурсами, в тому числі, у сфері е-урядування, навчального, консалтингового та просвітницького призначення;

Органи управління

Вищим дорадчим органом РЦРЕУ є Наглядова Рада, до складу якої входять представники Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, Виконавчого комітету міської ради м.Судак, Міжнародного фонду "Відродження", директор РЦРЕУ. Після створення Українського центру е-урядування до складу Наглядової Ради РЦРЕУ вводиться директор Українського центру е-урядування.

Наглядову раду РЦРЕУ очолює Голова Ради Міністрів Автономної Республіки Крим. Заступники Голови Наглядової ради обираються на першому організаційному засіданні Наглядової ради.

Управління РЦРЕУ до створення Українського центру е-урядування здійснює
в.о. директора, який призначається на посаду Міжнародним фондом "Відродження" за погодженням із Міністерством регіонального розвитку та будівництва України, Радою Міністрів Автономної Республіки Крим та Виконавчим комітетом міської ради м.Судак. Після створення Українського центру е-урядування директор РЦРЕУ призначається за поданням директора Українського центру е-урядування.

Партнери 

На етапі створення РЦРЕУ головними партнерами виступили:

 • Академія е-урядування (Таллінн, Естонія)
 • Міжнародна корпорація "Квазар-Мікро"
 • Інтернет Асоціація України

Переходів: 252 | Додав: Petrosem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Усі права захищені. Copyright Шпига П.С. © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz